Kontakt info

Tverås Maskin & Transport
Sutterøygt. 8
7502 Stjørdal

Telefon: 74 83 70 50
E-post: tveraas@tveraas.no
Faktura: faktura@tveraas.no

Frode Tverås
Daglig leder
Telefon: 982 42 760
frode@tveraas.no

Kurt Tverås
NK/Prosjektsjef
Telefon: 982 42 770
kurt@tveraas.no

Petter Kartum
Økonomi og kontorleder
Telefon: 982 42 754
petter@tveraas.no

Arnfinn Hoås
Driftsleder Anlegg
Telefon: 915 52 577
arnfinn@tveraas.no

Mikal Børseth
Driftsleder Massetransport
Telefon: 982 42 789
mikal@tveraas.no

Vidar Moen
Driftsleder Tungtransport
Telefon: 479 50 776
vidar.moen@tveraas.no

Vidar Bjerkås
Driftsleder Knusing
Telefon: 982 42 758
vidar@tveraas.no

Johan Stuberg
Driftsleder Fjellsprenging
Telefon: 982 42 788
johan@tveraas.no

Martin Selnesaune
Personal leder
Telefon: 98242751
martin@tveraas.no

Halvard K.Hansen
HMS leder
Telefon: 982 42 766
halvard@tveraas.no

Natallia Yakaleva
KS leder
Telefon: 982 42 771
natallia@tveraas.no

Våre hovedoppgaver er:

  • Anleggsarbeid
  • Maskintransport
  • VVA
  • Fjellarbeid med knusverkdrift
  • Betongarbeid
  • Videre har vi maskiner, utstyr og fagfolk til riving, betongklipping, knusing av betong med uttak av armering